Telefon
WhatsApp
İnstagram
Yatırımcı olmak İster misiniz?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

CoffeeGoo

Coffee Goo ailesi olarak; kendi üretimimiz olan tüm ürünlerimizle, sevgimizi ve emeğimizi sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Kurulduğumuz günden beri, kahve severlere gurme lezzetlerimizi tattırmak için her geçen gün daha da tutkuyla çalışıyoruz. Yenilikçi marka yapımızla yeni lezzetler ve metodlar keşfretmek için çabalıyoruz. 

Salatalarımızdan tatlılarımıza kadar menümüzde bulunan tüm ürünlerimizi üretirken tazelik, lezzet ve kaliteyi en ön planda tutuyoruz. Geri dönüşlerinize özen gösteriyor, düzenli olarak hazırlanan raporlarla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 

Mağaza mimarilerimizde kahveye olan tutkumuzu içeri girdiğiniz andan itibaren size hissettirmeye çalışırken, konforunuz ve huzurunuz için rahat alanlar sunuyoruz. İster ofis çalışmalarınız, isterseniz de arkadaşlarınızla sosyalleşme rotanız da olmaktan zevk duyuyoruz. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden kaçmak için samimi makanınız olmayı hedefliyoruz.

 

İnternet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İnternet Adresi
Proje Adı
CoffeeGoo

Önceki
O Büfe