Telefon
WhatsApp
İnstagram
Yatırımcı olmak İster misiniz?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis Nedir?
  • 18 Şubat 2020, 14:05

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, en basit tabiriyle fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayanlara resmi ve yasal adres sağlayan pratik bir ofis kiralama modelidir. Yasalar gereğince ticari faaliyete sahip tüm kuruluşların ve vergi mükellefi olan serbest çalışanların resmi bir adrese sahip olması gerekir. Fiziksel olarak bir ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların yasal bir adres sahibi olmasını mümkün kılan bir model olan sanal ofisler, yasal zorunluluktan doğan masrafları en aza indirmeye yardımcı olur.

Sanal ofis hizmetinden faydalanan şirketler, öncelikle resmi ve yasal bir adrese sahip olur. Böylece en büyük gider kalemleri arasında yer alan ofis kiralama ile doğalgaz, su, elektrik gibi aylık sabit masraflarla uğraşmak zorunda kalmaz. Öte yandan bu şirketlerin posta gönderileri aynı adres aracılığıyla takip edilir, çağrıları yanıtlanır. Bu sayede şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçları rahatlıkla karşılanır. Sanal ofisler uygun fiyat seçeneklerine sahip olmalarıyla da şirket bütçesine büyük katkı sağlar. Aynı zamanda şirketine prestij kazandırmak isteyen girişimciler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Kurumsal yapıları sayesinde şirketlerin profesyonel bir imaj kazanmasına yardımcı olur, müşteriler üzerinde olumlu bir intiba bırakılmasını kolaylaştırır.


Etiketler :
Paylaş :

Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM