Goosmart Fatura

Elektirik, su ,doğalgaz,GSM ,Telekom,ADSL,AVEA, VODOFANE, DIGITURK, DSMART, TURKCELL, TELEKOM, TTNET  gibi 240 farklı kuruluşun günü geçmiş ve geçmemiş fatura ödemelerini kredi kartınız ve bankamatik kartınızla gerçekleştireceğiniz yeni nesil garantili ödeme sistemi. Güven sorunu olmayan bu sistemle ödemeler anında ilgili kurumlara gitmekte olup ilgili sorgulamalarda direkt kontrol edilebilmekte, kapalı telefonlar açılmakta, kesik elektrik açma emirleri derhal ekiplerle paylaşılmaktadır.Bu sistem için bayilerin finans gereksinimleri olmayıp ödemeler direkt müşterilerden bankaya aktarılmaktadır.
Goosmart sistemi, yapılan anlaşmalardaki değişikliklerden dolayı her zaman kurum ve kuruluşların ödeme listesini değiştirme hakkını saklı tutar.

ÖN BAŞVURU FORMU

 
captcha
Yeniden yükle

Mailiste Katılın

Distribütörler

 

 

İletişim Bilgileri

Goosmart LTD. ŞTİ.
Brandium avm
R4 Kat:23/7
Ataşehir-İstanbul
Tel:    

gsm:  


Email: info@goosmart.com.tr

 

Merve Yıldız

Aradığım işi sonunda buldum. Sadece işi bulmakla kalmadım, müşterileri bile hazır.  Teşekküler Goosmart. Sizlerin sayesinde hayallerim gerçek oldu.

Ekrem Yılmaz

Emekli olduğumda ilk başta çok şaşkındım.Acaba bundan sonra eve kapanıp hiç bir iş yapamayacak mıyım derken, Sokak pilavcısını buldum. Gerçekten müthiş bir hizmet.

Ahmet Melihtürk

Gosmart'ı tanıdığımda yeni bir iş kurabilmenin hayallerini kuruyordum. Onların sayesinde artık benim de bir işim var. Teşekkürler Goosmart.

Yukarı Çık