Goosmart Cafe

Goosmartshoplar, müşterilerimize alışveriş yaparken ve diğer hizmetlerimizden yararlanırken keyifle zaman geçirme şansı vermek için hazırlanmış bir konsepttir .

Müşterilerimiz sıcak soğuk içeçeklerimizden tadarken aperitif yiyecek ve tatlılarımızdan da tadabileceklerdir. Goosmart hizmet kalitesiyle sunduğumuz ürünler özenle seçilmiş olup; nescafe, cheesecake ve muffinlerimiz yine dünyaca ünlü CNS firmasının ürünleridir.

Goosmart cafeleri bundan böyle büyük mağazalarda (YKM, BOYNER, DEPO, LCW), üniversite kampüslerinde, park ve dinlence mekânlarında da görebileceksiniz.

Siz sayın müşterilerimizi şubelerimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

           

ÖN BAŞVURU FORMU

 
captcha
Yeniden yükle

Mailiste Katılın

Distribütörler

 

 

İletişim Bilgileri

Goosmart LTD. ŞTİ.
Brandium avm
R4 Kat:23/7
Ataşehir-İstanbul
Tel:    

gsm:  


Email: info@goosmart.com.tr

 

Merve Yıldız

Aradığım işi sonunda buldum. Sadece işi bulmakla kalmadım, müşterileri bile hazır.  Teşekküler Goosmart. Sizlerin sayesinde hayallerim gerçek oldu.

Ekrem Yılmaz

Emekli olduğumda ilk başta çok şaşkındım.Acaba bundan sonra eve kapanıp hiç bir iş yapamayacak mıyım derken, Sokak pilavcısını buldum. Gerçekten müthiş bir hizmet.

Ahmet Melihtürk

Gosmart'ı tanıdığımda yeni bir iş kurabilmenin hayallerini kuruyordum. Onların sayesinde artık benim de bir işim var. Teşekkürler Goosmart.

Yukarı Çık