Hakkımızda

     1986 yılından beri farklı işlerdeki perakende,toptan, distribütörlük ve bir çok konuda üretim yapmış olan inovasyon kabiliyeti güçlü bir firmayız.
      Ticari geçmişimizdeki tecrübelerimizi paylaştığımız 1000 lerce işyerine hizmet ederken değişen ticaretin şekillerine de ayak uydurup 700 adet franchise bayilik organize ederek bunu kanıtlamış olmaktan mutluyuz.
Ufrad üyesi olan firmamız girişimcilerin daha az riskle iş yapmaları adına yeni çözümler üretmiş kosgep destekli iş modelleri ile girişimcileri az sermaye ile iş sahibi yapmıştır.
Bundan sonra da girişimcilere ışık tutmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Misyonumuz, Goosmart  Daha güzel bir yaşam için hayata inovatif çözümler katmak, yaşamı değerli kılmaktır.

Vizyonumuz

       Gelişen dünyamızın yeni model ticari ensturamanlarını sizlerle paylaşmak.Her zaman yeni düşüncelere,iş modellerine algılarımız açık tutup bunları uygulayıcı olmak.

MÜŞTERLERİMİZE 
Yaşamın içinde yapacağımız dokunuşlarla hayatı kolaylaştırmak, onlara kaliteli bir yaşam sağlamak.

BAYİLERİMİZE

            İş hayatlarında başarılı olmalarını sağlamak, vereceğimiz eğitim, destek, kurumsal kültür ile yaptıkları yatırımlardan maximum kar etmelerini ve yaşamı mutlu kucaklamalarını sağlamak.

ÇALIŞANLARIMIZA
            Özgür bir çalışma ortamında sorumluluk sahibi olmayı, proje üretmeyi, takım ruhunun gücünü, girişimci ruhunun başarı göstergesine giden yolda son nokta patron olma imkanını sağlar.
            Hayallerin gerçekleştiği, ufukların engin olduğu bir yaşam…

KAMUOYUNA

Goosmart, bütün kamuoyunun gözünde dürüst, etik değerleri gözeten, yasalara sonuna kadar bağlı, kişilerin rahatlığını ve kaliteli hizmet almasını gözetmek için sürekli bir çaba içerisinde olan, alanında öncü bir konum edinmeye çalışan kuruluştur.

 

Mailiste Katılın

Distribütörler

 

 

İletişim Bilgileri

Goosmart LTD. ŞTİ.
Brandium avm
R4 Kat:23/7
Ataşehir-İstanbul
Tel:    

gsm:  


Email: info@goosmart.com.tr

 

Merve Yıldız

Aradığım işi sonunda buldum. Sadece işi bulmakla kalmadım, müşterileri bile hazır.  Teşekküler Goosmart. Sizlerin sayesinde hayallerim gerçek oldu.

Ekrem Yılmaz

Emekli olduğumda ilk başta çok şaşkındım.Acaba bundan sonra eve kapanıp hiç bir iş yapamayacak mıyım derken, Sokak pilavcısını buldum. Gerçekten müthiş bir hizmet.

Ahmet Melihtürk

Gosmart'ı tanıdığımda yeni bir iş kurabilmenin hayallerini kuruyordum. Onların sayesinde artık benim de bir işim var. Teşekkürler Goosmart.

Yukarı Çık