Goo smart gayrimenkul

        Gayrimenkul  platformları entegresiyle  her agent i, müşterisine alırken, satarken, kiralarken ve kiraya verirken derleme ve ticarete hizmet verebilecek, bunların geniş mecralar tarafından takip edilmesini sağlayıp, buradan gelir elde edebilecektir.

      Amacımız bulunduğunuz bölgedeki müşteri potansiyelini arttırmak,her şekilde müşteriye daha iyi hizmet verebilmek, sizlere de daha fazla gelir kazandırabilmektir. Gayrimenkul  hizmetinde piyasının doğru real fiyatları ile alım satım yapmak en iyi sistemi kullandırarak iş yapmanızı sağlamak. Güven kapısı olan Goo smart Gayrimenkul değişen dünya şartlarının yeni normallerin oluştuğu digital dünyanın tesis edildiği bu günlerde gayrimenkul sektörüne yeni heyacan yaratacağız. 


Distribütörler

 

 

İletişim Bilgileri

Goosmart LTD. ŞTİ.
Brandium avm
R4 Kat:23/7
Ataşehir-İstanbul
Tel:    

gsm:  


Email: info@goosmart.com.tr

 

Merve Yıldız

Aradığım işi sonunda buldum. Sadece işi bulmakla kalmadım, müşterileri bile hazır.  Teşekküler Goosmart. Sizlerin sayesinde hayallerim gerçek oldu.

Ekrem Yılmaz

Emekli olduğumda ilk başta çok şaşkındım.Acaba bundan sonra eve kapanıp hiç bir iş yapamayacak mıyım derken, Sokak pilavcısını buldum. Gerçekten müthiş bir hizmet.

Ahmet Melihtürk

Gosmart'ı tanıdığımda yeni bir iş kurabilmenin hayallerini kuruyordum. Onların sayesinde artık benim de bir işim var. Teşekkürler Goosmart.

Yukarı Çık